چرا درب اتوماتیک شیشه ای را از ارزان دُر خریداری کنیم؟

چرا درب اتوماتیک شیشه ای را از ارزان دُر خریداری کنیم؟

فهرست مطالب

در این مقاله، سعی بر آن داریم که به معرفی درب‌های اتوماتیک شیشه‌ ا‌ی بپردازیم و شما مصرف کنندگان و خریداران را با انواع درب شیشه‌ای اتوماتیکی و کاربرد آنها آشنا کنیم.

درب اتوماتیک شیشه‌ای مزایای بسیاری برای کسب و کارها و محیطه‌ای حوزه کاری دارد. این درب انواع مختلفی دارد، که متناسب با محیط ساختمان باید انتخاب شود.

اگر قصد خرید درب شیشه‌ای اتوماتیکی را دارید و از مزایا و قابلیت‌های این نوع درب‌ها میخواهید مطلع شوید، به شما پیشنهاد میکنیم تا انتهای این مقاله پر محتوا با سایت ارزان دُر همراه باشید.

درب اتوماتیک شیشه‌ ای

امروزه با توجه به مزایایی که درب اتوماتیک شیشه‌ ای دارند، باعث شده است که جایگزین درهای قدیمی بشوند و طرفداران زیادی را پیدا کنند. درب های اتوماتیک شیشه‌ای به دلیل زیبایی، بی سروصدا بودن، مانع ورود سرما یا گرما و گردوغبار به داخل محیط،افزایش امنیت، رفت و آمد سریع و جلوگیری از ایجاد ترافیک در اطراف در باعث محبوبیت و استفاده زیاد اطرافیان شده است.

اگر دقت کرده باشید در بعضی از محیط‌ها مانند بانک‌ها، سوپرمارکت‌ها، هتل‌ها، بیمارستان‌ها و… از درب‌های شیشه‌ای اتوماتیک استفاده می‌کنند تا از تردد جمعیت زیاد در آن محیط جلوگیری شود.

در شیشه‌‌ای اتوماتیکی با استفاده از یک چشمی که در بالای در نصب شده است عبور و مرور افراد را کنترل میکند و به محض رفتوآمد چشمی متوجه گذر افراد شده و بلافاصله بعد از رفت و برگشت سریع بسته می‌شود.

انواع درب های اتوماتیک شیشه‌ ای

انواع درب های اتوماتیک شیشه‌ ای

درب اتوماتیک شیشه‌ای باید بر اساس موقعیت مکان و فضای آن انتخاب شود در این مطلب با انواع درب اتوماتیک شیشه ای آشنا شوید.

  • درب شیشه‌ای لولایی
  • درب شیشه‌ای کشویی یا اسلایدی
  • درب شیشه‌ای تلسکوپی
  • درب شیشه‌‌ای گردان یا چرخان
  • درب شیشه‌‌ای تاشو

امروزه شرکت‌های متنوعی درب‌های شیشه‌‌ای اتوماتیکی تولید میکنند که کیفیت‌های مختلفی دارند. ما قصد داریم که در ادامه چند موضوع و فاکتور مهم را به شما در مورد دربهای اتوماتیک شیشه‌‌ای معرفی کنیم، تا بتوانید در انتخاب بهترین و با کیفیت ترین درب شیشه‌‌ای که مد نظرتان است اطمینان حاصل کنید.

مهمترین فاکتور خرید دربهای اتوماتیک شیشه‌‌ ای

اینک می‌خواهیم مهمترین عواملی که باعث میشود، شما بهترین و مناسبترین خرید درب شیشه‌‌ای اتوماتیکی را داشته باشید را مورد بررسی قرار بدهیم.

بررسی نوع تردد محیط

یکی از فاکتورهای انتخاب درب شیشه‌‌ای اتوماتیکی نوع تردد در محیط است. باید قبل از خرید، این فاکتور مورد ارزیابی قرار گرفته شود. این فاکتور را با ارائه یک مثال برای شما بیان میکنیم تا بیشتر متوجه اهمیت این موضوع بشوید.

 فرض کنید یک سوپرمارکت یا هتل که دارای تردد دو طرفه است صددرصد بیشترین استفاده را از درب اتوماتیک دارند، به این دلیل رفت و آمد در دو سمت برای افراد وجود دارد و جمعیت زیادی در این مسیر رفت و برگشت هستند.

اگر محیط کاری شما از لحاظ امنیتی بسیار مورد توجه و حساس است و جمعیت زیادی در حال رفت و آمد هستند،                             میتوان از درب اتوماتیک شیشه‌‌ای استفاده کرد.  استفاده از اینگونه دربها باعث می شود امنیت محیط افزایش پیدا کند.

 همچنین مزیت استفاده از دربهای اتوماتیک شیشه‌‌ای میتواند این باشد که بعد از گذر افراد بلافاصله درب به صورت اتوماتیک بسته و قفل میشود.

بررسی سرعت باز شدن درب اتوماتیکی

اگر در محیط کاری شما تردد جمعیت زیاد وجود دارد شما نیاز دارید که از درب اتوماتیکی استفاده کنید. استفاده از درب اتوماتیک باعث میشود که دربها بعد از رفت و آمد افراد با سرعت مطمئنه باز و بسته شوند.

درب اتوماتیک شیشه‌‌ای علاوه بر سرعت باز و بسته بودن مطمئنه در، امنیت محیط کاری را تامین میکند.

بررسی فضا برای اجرای درب اتوماتیکی

برای خرید درب شیشه‌‌ای اتوماتیکی، باید این موضوع را در اولویتهای خریدتان مورد بررسی قرار دهید. برای مثال اگر فضای ساختمان شما در قسمت ورودی کم باشد و تردد جمعیت رو به پایین است،پیشنهاد می‌کنیم، از درب‌های شیشه ای لولایی استفاده کنید اما اگر فضای ساختمان شما مناسب و بیشتر است، میتوانید از درب اتوماتیکی کشویی یا اسلایدی استفاده کنید.

یکی از بهترین انتخاب برای درب ساختمان، بانکها، مراکزتفریحی،مراکزدولتی و…. استفاده از درب اتوماتیک شیشه‌‌ای میباشد.اینگونه درها باعث افزایش امنیت محیط ساختمان یا محیط کاری شما میشود و علاوه بر امنیت، زیبایی محیط را دو چندان میکند.

 رفت و آمد از این درب‌های کاملا راحت بوده و همچنین وجود اینگونه درها از ورود گرد و غبار و سرما یا گرما به داخل محیط جلوگیری میکنند. در محیط‌هایی که تردد جمعیت زیاد می‌باشد و باعث ایجاد ترافیک میشود استفاده از درب اتوماتیک شیشه‌‌ای میتواند بهترین انتخاب برای محیط و کاهش ترافیک باشد.

قیمت و خرید درب اتوماتیک شیشه‌‌ ای

قیمت و خرید درب اتوماتیک شیشه‌‌ ای

فاکتورهایی که برای خرید درب شیشه‌‌ای اتوماتیکی در بالا ذکر کردیم از اهمیت بیشتری برخوردار هستند و در خرید دربهای شیشه‌‌ای اتوماتیکی تاثیر زیادی دارند.

بعد از آشنایی با دربهای اتوماتیک شیشه‌‌ای،  می‌توانید بهتر و راحت‌تر با توجه به فاکتورهای گفته شده خرید خود را انجام دهید.

شرکت ارزان دُر سعی کرده است که بهترین و با کیفیتترین درب های اتوماتیکی شیشه‌‌ای راتولید کند و با قیمت مناسب به مشتریان عزیز خود به فروش برساند. خریداران محصولات شرکت ارزاندُر با خرید کردن از این سایت می توانند از انتخاب و خرید خوبی بهره مند شوند.

 شرکت ارزاندُر محصولات خود را از لحاظ کیفیت به مشتریان خود ضمانت میدهد و اطمینان آنها را با ارائه محصولات و خدمات مناسب به عمل می‌آورد.

 شرکت ارزاندُر در فروشگاه اینترنتی خود تمامی اطلاعات و جزئیات دربهای اتوماتیک شیشه‌‌ای را به نمایش گذاشته است، تا مشتریان و خریداران تمامی محصولات را مشاهده کنند و با توجه به موقعیت مکانی ساختمان درهای اتوماتیک شیشه ای را انتخاب کنند.

 اگر بعد از خرید و انتخاب درب به مشکلی برخوردید میتوانید با کارشناسان سایت ارزاندُر در ارتباط باشید و راهنمایی و مشاوره لازم را از آنها بگیرید.

خدمات پس از فروش درب اتوماتیک شیشه‌‌ ای

 شاید این موضوع برای شما خریداران عزیز پیش آمده باشد که قصد خرید محصولی را داشته باشید و بعد از خرید کردن  متوجه شوید که مشکلی پیش آمده و هیچگونه خدمات یا پشتیبانی بعد از فروش محصول برای شما وجود ندارد که مشکل محصول خود را بتوانید حل کنید.

ممکن است در این شرایط به شما ضررهای مالی وارد شود و این باعث ناراحتی شما از انتخاب محصولتان بشود. فروشگاه اینترنتی ارزاندُر با ارائه خدمات و پشتیبانی عالی این نگرانی را از خریداران خود ربوده است.

 وقتی محصولی را به مشتریان خود می‌فروشد این موضوع را تضمین میکند که اگر مشکلی پیش بیاید، تعمیر و خرابی محصول را بر عهده بگیرد، بدون اینکه بخواهد هزینه های زیادی را برای مشتریان خود ایجاد کند.

پس با خرید کردن در اتوماتیک شیشه‌‌ای از سایت ارزاندُر دیگر نگران خدمات و پشتیبانی بعد از خرید نباشید و از راهنمایی و مشاوره کارشناسان ما حین به وجود آمدن مشکل بهره مند شوید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
به بالای صفحه بردن
Call Now Buttonمشاوره رایگان