درب اتوماتیک شیشه ای

جهت استعلام قیمت روز یا برای سفارش درب اتوماتیک شیشه ای با ما در تماس باشید.

چند نمونه از درب های اتوماتیک

انواع درب های اتوماتیک شیشه ای را برای هر مکانی می توانید از ارزان دُر با قیمت مناسب خریداری کنید.

معرفی درب اتوماتیک شیشه‌ای

معرفی درب اتوماتیک شیشه‌ای

درب اتوماتیک شیشه‌ ای یکی از بهترین انتخاب برای ساختمان‌ها و مراکز فروش و هایپرمارکت‌ها می‌باشد، این درب‌ها علاوه بر افزایش امنیت، می‌تواند باعث زیبایی محیط نیز شود. این درب‌ها در انواع مختلفی تولید شده‌اند و می‌توانید از کمترین فضای ممکن، بیشترین بهره را ببرید. این درب‌ها قابلیت‌های فراوانی دارند و بهترین انتخاب برای سازمان‌ها و مکان‌هایی نظیر بیمارستان‌ها، ادارات، بانک‌ها، ویلاها، شرکت‌ها و … است که به دلیل رعایت بهداشت در چنین مکان‌هایی می‌تواند استفاده زیادی گردد. حتی امروزه از درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای در مراکز توان‌بخشی، کنفرانس و نمایشگاه‌ها نیز استفاده می‌شود.

این درب‌ها استفاده آسانی در رفت‌وآمد انسان‌ها دارد و خودش به صورت اتوماتیک با استفاده از حسگر مادون قرمز باز و بسته می‌شود و به خوبی حرکت در محیط را تشخیص می‌دهد و بخش شیشه‌ای آن بازمی‌گردد.

معمولاً مراکز خرید و فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ به دلیل رفت و آمد زیاد و پرتردد بودن، بهترین جا برای نصب درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای است و در مکان‌هایی که در کنار خیابان قرار گرفته‌اند به دلیل حرکت مردم در داخل پیاده رو، درب‌ها باز و بسته شوند، به همین خاطر می‌توانید از یک حسگر در کف ورودی استفاده نمایید تا باز و بسته شدن درب را با وزن افراد تشخیص دهد. امکان نصب درب‌های شیشه‌ای سکوریت در ساختمان‌ها وجود دارد. درب اتوماتیک شیشه‌ای قابلیت اتصال و ترکیب با سیستم‌های اداری و سازمان‌ها را دارد. به راحتی امکان قفل شدن دارند و می‌تواند در وضعیت دائم باز و دائم بسته تنظیم شوند. درب‌ها بیشتر از شیشه‌های مقاوم سازی شده نظیر سکوریت تولید می‌شوند و قابلیت درج لوگو شرکت‌ها و مؤسسه‌ها را بر روی آن دارد. جنس قاب و فریم درب‌ها نیز از آلومینیوم ضد سایش است.

مزایای درب اتوماتیک شیشه‌ای

مزایای درب اتوماتیک شیشه‌ای

از مزیت‌های درب‌های شیشه‌ای می‌توانیم به زیباتر شدن محیط، باز شدن بدون صدا و کاملاً نرم، کاهش مصرف انرژی و امنیت بالا اشاره نماییم. درب شیشه‌ای اتوماتیک انعطاف پذیری بالایی دارند و می‌توانید از آنها در هر وضعیت و موقعیتی استفاده نمایید. مثلاً ممکن است درب‌های اتوماتیک در زمان قطعی برق مشکل بزرگ داشته باشند، البته چنین چیزی نیست و درب‌های اتوماتیک مجهز به یک باتری بک‌آپ هستند که در زمان قطع برق، انرژی مورد نیاز برای باز و بسته شدن را فراهم می‌آورند. در واقع این باتری‌ها جریان برق به ساختمان را اتوماتیک شارژ و قابل استفاده دوباره می‌کنند. در زمان عبور از درب‌های اتوماتیک نیازی به باز و بسته شدن درب به طور دستی نیست و این درب‌ها برای افراد پیر و مسن و معلول در آسایشگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها و … کاربرد دارد.

درب اتوماتیک شیشه‌ای معمولاً نسبت به درهای لولایی و مکانیکی دیرتر مستهلک می‌شوند. نیازی به فضاهای خالی پشت درب ندارید و می‌توانید با مجهز نمودن درب با سیستم‌های کنترل تردد، ورود خروج افراد را با مجوز تعیین نمایید، اگر از درب‌های اتوماتیک ضد حریق و آتش سوزی و با قابلیت خروج اضطراری استفاده نمایید، می‌توانید در زمان ورود این درب‌ها ضریب امنیت را افزایش دهید.

انواع درب اتوماتیک شیشه‌ای

درب‌های اتوماتیک در انواع مختلفی ارائه شده‌اند که قابلیت استفاده در هر مکانی را دارند و می‌توانید از آنها در فضاهای باز و اماکن مختلف از آنها بهره ببرید. در این مطلب انواع درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای و قیمت‌های آنها را با شما مطرح می‌نماییم.

  • درب اتوماتیک شیشه‌ای کشویی یا اسلایدی

درب اتوماتیک شیشه‌ای یکی از متداول‌ترین درب‌های اتوماتیک می‌باشند که جزو اولین درهای شیشه‌ای نیز به حساب می‌آیند. از این درب‌ها به عنوان درب خطی نیز یاد می‌شود و عملکرد بسیار ساده‌ای دارد که بر روی یک خط مستقیم حرکت می‌کنند. کار این درب‌ها به این صورت است که یک لت به طور ثابت در کنار ورودی قرار می‌گیرد و یک لت متحرک هم درست در لبه آن قرار خواهد گرفت. با تشخیص فرمان حرکت بخش متحرک روی بخش ثابت جمع می‌شود و ورودی آن باز می‌شود. این درب‌ها قابلیت بازشوی یک طرفه یا دوطرفه را دارند. دو درب به دو سمت یا یک درب به یک سمت باز می‌شوند. شما می‌توانید از درب اتوماتیک شیشه‌ای را با دو یا چهار لت استفاده نمایید. از این درب‌ها بیشتر در بیمارستان‌ها و ادارات و بانک‌ها استفاده می‌شود.

  • درب اتوماتیک شیشه‌ای لولایی

این درب‌ها یکی از ساده‌ترین و بهترین نوع درب شیشه‌ای هستند که می‌توانید با یک اپراتور، درب‌های لولایی قدیمی را اتوماتیک نمایید. می‌توان از آنها تحت درب‌های ارزان قیمت اتوماتیک نام برد. درب اتوماتیک شیشه‌ای لولایی به یک یا دو طرف باز می‌شود و از آنها برای ساختمان‌ها استفاده می‌شود و نیاز به هدایت افراد به سمت ورودی و خروجی را دارا است. برای باز شدن لولای درب به سمت بیرون استفاده می‌شود و این درب‌ها قابلیت باز شوندگی یک طرفه و دوطرفه را دارند.

  • درب اتوماتیک شیشه‌ای تلسکوپی

درب‌های اتوماتیک تلسکوپی که همانند درب کشویی عمل می‌کند ولی با این تفاوت که لت‌ها بیشتر روی هم جمع می‌شوند و فضا زیادی را برای تردد افراد در اختیار قرار می‌دهد. استفاده از این درب‌ها برای مکان‌هایی که فضای کمتری در دسترس دارند مناسب می‌باشد. شما می‌توانید از این درب‌ها برای فرودگاه‌ها، هتل‌ها، بیمارستان‌ها و … استفاده نمایید.

  • درب اتوماتیک شیشه‌ای گردان

از درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای گردان که همانند درب‌های گردان قدیمی کار کرده ولی یک تفاوت کوچک دارد که نیازی به استفاده دست برای هل دادن درب نیست. این درب‌ها به جای بهره‌مندی از دست انسان، از یک موتور کوچک بهره می‌برد. به راحتی امکان تشخیص وزن یا حرکت توسط سنسور دستگاه را دارد و لت‌های درب را به صورت پره‌ای در کنار هم قرار می‌دهد و شروع به حرکت می‌کند تا قابلیت تردد فراهم شود. از آنجایی که این درب‌های شیشه‌ای همیشه باز و بسته می‌گردند، در انرژی صرفه جویی زیادی می‌کند و این درب‌ها برای فضاهایی که نیاز به باز و بسته شدن درب زیاد باشد، نظیر حمل لوازم و بار این درب بیشترین استفاده را دارد.

  • درب اتوماتیک شیشه‌ای تاشو یا آکاردئونی

این درب‌های آکاردئونی یا تاشویی که شبیه به درب اتوبوس‌های قدیمی کار می‌کند و درب از طول تا می‌شود و به روی خود جمع می‌شود. دیگر نیازی به استفاده از لت ثابت نیست و به‌راحتی می‌توانید از تمامی فضاهای ورودی استفاده نمایید. در راهروها و مکان‌هایی که عرض کمتری داشته‌اند، بهترین وسیله همین درب تاشو است که شرایط رفت و آمد را ساده می‌کند. این درب‌ها برای خروجی اضطراری نظیر سیستم اعلام حریق بهترین گزینه است و از حداکثر فضاهای رفت‌وآمد استفاده می‌کند.

قیمت و خرید درب شیشه ‌ای اتوماتیک

قیمت و خرید درب شیشه ‌ای اتوماتیک

برای خرید این محصولات عوامل مهم و تأثیرگذاری وجود دارد که برای کسانی که به دنبال خرید درب اتوماتیک شیشه‌ای هستند می‌توانند محصولات مورد نیاز خود را در سایت ارزان دُر آن را پیدا کنند. شرکت ارزان دُر برای رعایت حال مشتریان عزیز درب‌های با کیفیت و درجه یک را با قیمت بسیار مناسب به فروش می‌رساند و خریداران عزیز می‌توانند به راحتی با ورود به وب سایت ما انواع درب شیشه‌ای اتوماتیک را مشاهده و انتخاب نمایند.

قیمت این درب‌ها به عواملی نظیر نوع شیشه، جنس قطعات، موتور، سنسورها و … بستگی دارد و معمولاً درب‌هایی که عملیات باز و بسته شدن را کاملاً اتوماتیک انجام می‌دهند نسبت به درب‌های ساده‌تر قیمت گران‌تری دارند.

فروش درب شیشه ‌ای اتوماتیک

اگر به دنبال خرید درب اتوماتیک شیشه‌ای برای ساختمان‌ها و برج‌های مسکونی دارید، باید در اولین گام آنها را متناسب با محیط ساختمان و ورودی درب انتخاب نمایید و بعد اقدام به خرید نمایید. اگر در انتخاب نوع درب شیشه‌ای دچار مشکل هستید و سردرگم شده‌اید، نباید نگران نباشید، چون کارشناسان قدرتمند و حرفه‌ای ما می‌توانند در این زمینه به شما مشاوره رایگان دهند و با تجربیات فراوان بهترین راهنمایی‌ها را به شما مشتریان عزیز ارائه دهند.

فروشگاه درب شیشه‌ای ارزان دُر می‌تواند در یک بستر اینترنتی حرفه‌ای تمامی اطلاعات و جزئیات درب‌ها را در بخش محصولات نمایش دهد و با خیال کاملاً آسوده و مطمئن تمامی مدل‌های مختلف را مشاهده کرده و با توجه به سلیقه‌تان آنها را انتخاب نمایید. متخصصین سایت ارزان در می‌توانند به شما برای خرید درب‌ها راهنمایی کنند و با توجه به فضای مورد نیاز و هزینه و بودجه‌هایتان بهترین درب راه پیشنهاد کنند و برای شما نصب و راه اندازی انجام دهند.

خدمات پس از فروش درب اتوماتیک شیشه ‌ای

اگر از کسانی هستید که به تازگی یکی از محصولات ما را خریداری کرده‌اید ولی در نصب و راه اندازی آن دچار مشکل شده‌اید، یا این درب‌ها دچار مشکلات و ایراداتی هستند که از آنها راضی نیستید، ما با ارائه خدمت پس از فروش عالی برای پشتیبانی از محصولات خریداری شده توسط مشتریان عزیز می‌توانید از ضررهای مالی آنها جلوگیری کنیم و شما با خرید انواع درب شیشه‌ای اتوماتیک از ارزان دُر دیگر نگرانی بابت این موضوعات نداشته باشید، درب‌هایی که در سایت ما به فروش می‌رود با خدمات پس از فروش ارائه می‌شود. یکی از تخصص‌های اصلی مجموعه ما نصب و خدمات راه اندازی درب‌ها در مکان مورد نظر است که با توجه به افزایش قیمت این درب‌ها ما اولویت اصلی‌مان را در تعمیر درب اتوماتیک شیشه‌ای با هزینه‌های پایین قرار داده‌ایم. اگر در خرید و نصب و راه اندازی این درب‌ها مشکل دارید می‌توانید همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا مشکلتان را حل نماییم.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سامان

سلام – خسته نباشید – قیمت درب اتوماتیک شیشه ای میخاستم
لطفا راهنمایی فرمایید با تشکر

2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
به بالای صفحه بردن
Call Now Buttonمشاوره رایگان