کرکره برقی

جهت استعلام قیمت روز یا برای سفارش کرکره برقی با ما در تماس باشید.

چند نمونه کرکره برقی

ارزان دُر، قدیمی ترین شرکت ارائه دهنده انواع کرکره برقی در ایران

قیمت و خرید انواع کرکره برقی

قیمت و خرید انواع کرکره برقی

درب‌های کرکره‌ای و کرکره‌های برقی اتوماتیک یکی از ساده‌ترین و در عین حال کاربردی‌ترین وسایل امروزی هستند که نقش زیادی در خانه‌ها و مغازه‌ها دارند. امنیت خانه و ساختمان‌ها همیشه مورد توجه افراد قرار داشته و استفاده از کرکره‌ها امروزه در محیط و محل کار باعث افزایش امنیت منازل می‌شود. با پیشرفت علم و تکنولوژی کرکره‌های جدیدی به بازار آمده‌اند تحت عنوان درب‌های برقی کرکره‌ای یا کرکره اتوماتیک که در ایران نیز تقریباً بیش از 25 سال است که مورد استفاده قرار گرفته‌اند. در زمان‌های گذشته بیشتر کرکره‌ها به صورت عادی و دستی بوده است ولی امروزه کرکره‌ها برقی و اتوماتیک در بازار وجود دارند. استفاده از کرکره‌های برقی در ساختمان‌ها امروزه بسیار مورد بهره برداری قرار گرفته است. در این مقاله قصد داریم شما را با انواع این کرکره‌های برقی و قیمت و کاربرد آن آشنا کنیم.

انواع کرکره‌های برقی

معمولاً فرق اصلی کرکره‌های برقی امروزه به موتور و تیغه‌های آن مربوط است. تیغه کرکره اتوماتیک شامل نوع آلومینیوم، گالوانیزه و پلی کربنات است و یکی از پرفروش‌ترین تیغه‌های درب کرکره‌ای نوع آلومینیمی آن است که در بازار کیفیت‌های مختلفی دارد. تفاوت اصلی دیگر در انواع کرکره‌ها در موتور آنها است که بیشتر موتورها از نوع توبولار است که در فروشگاه‌ها با تردد و رفت و آمد کمتر استفاده می‌شود و اندازه دهنه آن نیز کوچک‌تر است. همچنین مدل دیگر موتور آن موتور ساید است که برای مکان‌هایی پر رفت و آمد استفاده می‌شود و ابعاد بزرگ‌تری در دهنه درب دارند.  نوع سوم آن نیز سانترال است که برای ترددهای بسیار بالا استفاده می‌شود و در ادامه شما را با انواع کرکره‌های برقی بر حسب استفاده در مکان‌های مختلف آشنا می‌کنیم:

  • کرکره برقی فروشگاه‌ها

امنیت و زیبایی در کرکره‌های برقی درون فروشگاه‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است و باید صاحب مغازه‌ها اطمینان بالایی به این درب‌های کرکره‌ای برقی داشته باشند تا سرقت و دزدی از آنجا انجام نگیرد و امنیت آن مکان باید تأمین شود. تیغه‌ها باید از جنس مقاوم باشند و سعی کنید از قفل‌های برقی و نیمه اتوماتیک استفاده نمایید؛ بنابراین استفاده از موتورهای ساید، توبلار و سانترال برای چنین مکان‌های متداول است. البته باید موتور آن به گونه نصب و راه اندازی شود که قابلیت سرقت در آن بسیار کم باشد. شما می‌توانید از تیغه‌های شفاف پلی کربنات برای این کار استفاده نمایید تا وقتی فروشگاه بسته باشد نیز ویترین آن برای خریدان و مشتریان قابل ملاحظه باشد. مدل‌های آلومینیومی و گالوانیزه در مدل‌های مختلف و در طرح و رنگ‌های دلخواه در بازار وجود دارند که زیبایی خاصی به فروشگاه شما می‌دهند.

  • کرکره برقی پارکینگ‌ها

امروزه استفاده از کرکره‌های برقی برای پارکینگ‌های ساختمان و باغ و خانه‌ها نیز بسیار متداول است و برای پارکینگ‌ها سعی کنید حتماً موتور مورد نیاز محیط را فراهم کنید تا پاسخگوی ترددهای ساختمان باشد. مثلاً اگر ساختمانی دارید که تردد در آنها بالای 8 واحد است و می‌خواهید کرکره برقی برای طول و عرض زیر 10 متر مربع استفاده نمایید، باید از موتور کرکره‌ای اتوماتیک ساید استفاده نمایید. البته در ترددهای بالاتر و عرض‌های بیشتر می‌توانید از موتور ساید قوی تر و سیم پیچ مسی استفاده نمایید که با تردد زیادتر باعث از کار افتادگی موتور نمی‌شوند. معمولاً یکی از مشکلاتی که در ساختمان‌های مسکونی وجود دارد صدای تیغه کرکره است که می‌توانید در این زمینه از تیغه‌های آلومینیومی قوس‌دار با صدای کمتر استفاده نمایید. حتی برای ساختمان‌های حساس‌تر از تیغه‌های بی صدا غضروف دار بهره ببرید. این تیغه‌ها طوری طراحی شده‌اند که بین دوتیغه یک پلاستیک نرم غضروف مانند دارند تا از استحکاک و ایجاد سروصدا جلوگیری می‌کنند.

  • کرکره اتوماتیک کوچک‌تر برای پنجره‌ها

این کرکره‌ها برای منازل مسکونی بیشتر استفاده می‌شود و باعث می‌شود تا از اتلاف دما و انرژی صرفه جویی کند و یکی از بهترین وسیله‌های عایق صوتی و سروصدا است. استفاده از توری برای جلوگیری از حشرات به داخل خانه است. حتی برخی از این کرکره‌ها به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که در زمانی که خانه خالی از سکنه است، به صورت اتوماتیک و در زمان‌های معین کرکره باز و بسته شود و افراد بیرون فکر کنند کسی در داخل خانه است. استفاده از این کرکره‌های برقی برای پنجره‌ها امروزه باعث شده تا انرژی 10 درصد صرفه جویی شود و صدای محیط اطراف را نیز می‌توانید به داخل خانه جلوگیری کنید. حتی از ورود نور خورشید و گرما به داخل محیط منزل جلوگیری می‌کند.

قیمت انواع کرکره برقی

قیمت انواع کرکره برقی

امنیت تقریباً در تمامی کرکره‌های برقی یکسان است ولی از لحاظ قیمت با همدیگر فرق دارند. اصلاً نباید فریب واژه‌هایی نظیر کرکره ضد سرقت، کرکره‌های جلوگیری از دزدی و … را بخورید، اصلاً نباید فکر کنید که مثلاً یک نوع خاصی از کرکره نسبت به بقیه امنیتش بالاتر است. هرچه ضخامت تیغه کرکره بیشتر باشد، وزن و استحکام آن بالاتر می‌رود و تیغه ضخیم‌تر، گران‌تر می‌شود. روش نصب این کرکره‌ها باعث افزایش امنیت آنها می‌شود و البته در برخی موارد قطعات خاص آن باعث می‌شود تا قیمت افزایش پیدا کند و امنیت در آنها نیز کم شود.

قیمت کرکره برقی مغازه

یکی از مصارف زیادی که انواع درب کرکره‌ای در جامعه دارد، کرکره برقی مغازه‌هاست. قیمت کرکره برقی مغازه یا هر نوع کرکره برقی دیگری معمولاً با تیغه آلومینیومی سبک‌تر ارزان هستند و با تیغه آلومینیومی سنگین و فولادی نیز گران‌تر است و البته استفاده از تیغه پلی کربنات شفاف و رول گیتر نیز واقعاً در بازار گران‌تر از بقیه است.

صرف‌نظر از قیمت تیغه‌های کرکره‌ای، پلی کربنات زواری و آلومینیوم سبک ایمنی متوسط‌تری دارند و تیغه آلومینیوم سنگین و فلاودی معمولاً سطح امنیت بالاتری ارائه می‌کنند. از لحاظ ظاهری آلومینیوم و فولاد بعد از نصب به همدیگر بسیار شبیه هستند و اگر می‌خواهید از داخل فروشگاه دیده شوند باید تیغه پلی کربنات یا رول گیتر انتخاب نمایید.

محاسبه قیمت‌های کرکره برقی

محاسبه قیمت‌های کرکره برقی

قبل از اینکه یک کرکره برقی سفارش دهید باید ابتدا قیمت آن را به طور تقریبی محاسبه نمایید. شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز با کارشناسان ما در ارزان دُر ارتباط برقرار کنید و از قیمت‌های تقریبی کرکره اتوماتیک برای پارکینگ، کرکره‌های پنجره‌ای و بالکن و مغازه‌ها و فروشگاه‌ها مطلع شوید. البته از قبل باید اطلاعات شما کامل باشد تا بتوانید از مشاورین ارزان در سؤال بپرسید و قیمت‌ها را مطلع شوید.

کرکره‌های برقی در واقع نوعی پیشرفته از درب‌های اتومات و مدرن هستند که منبع تغذیه در آنها موتور است و با قدرت برق این موتورها می‌تواند در محورهای مختلف کار کند. کنترل تمامی کرکره‌های برقی با سوئیچ روی دیوار انجام می‌شود یا می‌توانید از یک ریموت کنترل آنها را مدیریت نمایید. کرکره‌های برقی امروزه در اندازه‌ها و ابعاد مختلفی در بازار وجود دارند که قیمت آنها بر حسب جنس و نوع آن تعیین می‌شود.

سفارش خرید کرکره برقی

برای خرید انواع کرکره‌ها و درب‌های برقی اتوماتیک می‌توانید به سایت ارزان در مراجعه نمایید و انواع محصولات را در سایت مشاهده و سفارش دهید. قیمت کلی این محصولات به ابعاد درب، جنس ریل، نوع ریل، برند و شرکت‌های سازنده و … بستگی دارد. دو عامل اصلی تعیین کننده قیمت کرکره برقی امروزه تیغه و موتور کرکره کنترلی هستند و قدرت موتور و جنس تیغه برای ساخت کرکره ریموت کنترل استفاده می‌شود.

میزان ضخامت تیغه‌های کرکره ریموت کنترلی نیز بر روی قیمت آنها تأثیر زیادی دارد و هرچه قدر ضخامت تیغه بیشتر باشد، وزن آلومینیوم و گالوانیزه و … نیز بر روی هزینه آنها تأثیرگذار است. ضخامت تیغه‌ها امروزه از عوامل تأثیرگذار بر قیمت آنها هستند. محصولات ما همگی از گارانتی و ضمانت و خدمات پس از فروش مناسبی برخوردار هستند و می‌توانید انواع این درب‌ها را با کارشناسان و متخصصین در محل شما نصب نماییم.

کرکره‌های ریموت کنترلی نسبت به بقیه درب‌های اتوماتیک از لحاظ قابلیت و قیمت در موقعیت بهتری در بین مشتریان است. این تیغه‌های آلومینیومی در اشکال مختلف و تنوع زیادی وجود دارد و می‌توانید از آنها در مکان‌های مختلف استفاده نمایید. امروزه برای انواع خانه‌ها و درب‌های پارکینگ و مصارف تجاری استفاده می‌کنید. در پایان اگر هر سؤال و دیدگاهی در زمینه درب‌های برقی داشتید می‌توانید آن را از کارشناسان ما در مجموعه ارزان دُر بپرسید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سامان

سلام شما کرکره برقی برند اکرول و موتور ساید بارزانته دارید
موتور کرکره میخام با برق اضطراری باشه
لطفا لیست قیمت بفرستید

2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
به بالای صفحه بردن
Call Now Buttonمشاوره رایگان